0 položky
0 Kč

O nás

Na těchto stránkách vám představujeme oblečení a doplňky pro sport a volný čas  vyráběné výhradně českým výrobcem, firmou Procentrum Design, s.r.o. a uváděné na trh pod značnou TEEQUEE [čti ty:kvi:] .

Značka TEEQUEE vznikla v roce 2004, a to první kolekcí pánských a dámských triček vlastních střihů.

V současné době TEEQUEE nabízí cyklistické, outdoorové, sportovní oděvy a doplňky pro různé sportovní využití. Naší předností je sortiment zaručené kvality a moderního vzhledu.

 

TEEQUEE Cycling wear

Ucelená nabídka cyklistického oblečení - cyklistických dresů, cyklo kalhot, neprofukových vest a bund, a také praktických doplňků pro cyklistiku, jako jsou cyklistické čepice, návleky, ponožky a další, je určena pro aktivní cyklisty. Na prvním místě je u nás funkčnost a kvalita materiálu spojené s designem. Každý detail, dříve než jej zařadíme do sériové výroby, je opakovaně zkoušen, testován a kontrolován. Tím je zaručena maximální funkčnost cyklistického oděvu, a také vaše pohodlí při sportování.

Kompletní paleta cyklo oblečení je vyvíjena na základě vlastních dlouholetých závodních zkušeností a ve spolupráci s předními českými týmy a sportovci.

TEEQUEE Sports wear

Funkční a pohodlné oblečení pro sport a volný čas, jako jsou trička, sportovní sukně, šaty, kraťasy, vesty, bundy, plavky a další, je opět tvořeno s maximálním úsilím o kvalitu a design. Ať už jsou to sportovní oděvy na golf, tenis, běh, in-line brusle či jiné sporty, chceme, abyste se cítili pohodlně a mohli si užívat aktivity v tom nejlepším komfortu.

TEEQUEE Street and sporty

Novinkou v našem portfolio je oblečení pro volný čas. Zaměřili jsme se na originální designy potisků triček. Kolekce Teequee Indian collection přináší trendy trika z kvalitního materiálu a zajímavého vzhledu.

 

K desátému výročí vzniku značky TEEQUEE jsme se rozhodli spustit vlastní e-shop, a tím vám být ještě vice nablízku.

A protože vyrábíme nejenom NAŠE NÁPADY, ale také VAŠE NÁPADY, vyrobíme vám barvu, design či střih přímo na zakázku.

 

VĚŘÍME, ŽE NAŠE KOLEKCE BUDOU PŘINÁŠET VŠEM RADOST A POHODLÍ.

Fotogalerie
facebook procentrum.cz
Copyright (c) 2018 - Procentrum.cz
Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.